4 Şubat 2020 Salı

thumbnail

Birbirinden İlginç Ateşli Hediye Önerileri (+18)

sevgiliye erotik hediyeler
Sevgilinize vereceğiniz en özel hediye sizce ne olmalıdır? Aranızdaki cinsel arzuyu yansıtmak ve bunu birbirinden farklı hediyeler ile birbirinize göstermek istemez misiniz? Sizin için özel olarak hazırlamış olduğumuz +18 hediye önerileri ile sevgilinize neler alabileceğinizi size söylüyoruz. Genellikle insanlar, sevgililerine, eşlerine ya da arkadaşlarına erotik bir hediye almak istediklerinde, nasıl bir şey alacaklarını bilemezler. Özel bir konu olduğu için de birine sorup, danışmak da oldukça zor olacaktır. Bu nedenle, sizin bu ihtiyacınıza yönelik yardımcı olabilmek amacıyla, sizlere özel olarak sevgilinize, eşinize ya da arkadaşınıza alabileceğiniz birbirinden farklı erotik hediyeleri toparladık ve size sunuyoruz. Oldukça eğlenceli olan bu hediye modellerinden sizler de, eğlenceli bir şekilde faydalanacaksınız.

Ateşli Görevler Veren Kart Oyunları 

Ateşli görev kutusu
Sevgilinize ya da eşinize alabileceğiniz erotik hediye seçenekleri arasında yer alan ateşli görev kart oyunları, oldukça eğlenceli ve keyifli dakikalar geçirmenize yardımcı olacak. İçerisinde yer alan kadın ve erkekler için cinsel içerikli görevler yer almaktadır. Sevgiliniz ya da eşiniz ile bu oyunu oynayarak, ne yapmanız gerektiğini kartlar size söyleyecek. 
+18 hediyeler
Bu sayede, monotonlaşmış olan cinsel hayatınız daha renkli ve daha eğlenceli bir hale gelmiş olacaktır. Oldukça sık tercih edilen erotik hediye çeşitlerinden biri olan ateşli oyun kartlarını siz de, sevgilinize ya da eşinize hediye edebilirsiniz. Kadınların ve erkeklerin oyun sırasında ne yapmaları gerektiğine yönelik kartlar, görevler vermektedir. Kadın ve erkek, bu seçmiş oldukları kartlara göre görevlerini yerine getirmek zorundadır. Düzenli olarak kullanım sağlanırsa, kartlar 100 gün boyunca size görev verebilir. Bu sayede de, 100 gün boyunca oldukça keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Erotik Görev Çarkı

erotik görev çarkı
Erotik görev çarkı, size ve sevgiliniz ya da eşinize oldukça heyecan ve bol zevk yaşatacak bir hediye seçeneğidir. Ateşli hediye arıyorsanız, size en sık tercih edilen ve beğenilen bir hediye seçeneği olarak erotik hediye çarkını öneriyoruz. Erotik görev çarkı ile cinsel yaşamınız daha da zevkli hale gelecek. Erotik görev çarkı üzerinde, toplam olarak 14 tane görev yer almaktadır. Her gece bu çarkı çevirerek, size gelecek olan görevi heyecanla bekleyebilirsiniz. 
erotik hediye fikirleri
Cinsel yaşam, ilişkilerde oldukça önemli bir yere sahiptir. Özellikle monotonlaşmış olan cinsel yaşamdan dolayı, kişiler arasında bazen soğukluk da yaşanmaktadır. Eğer bu durumu yaşıyorsanız, ilişkiniz için oldukça önemli olan bu evreyi canlandırmak size düşecektir. Cinsel hayatınızı canlandırmak, eğlenceli ve zevkli hale getirmek için erotik görev çarkını siz de partnerinize alabilirsiniz. Üzerinde yer alan buton sayesinde, kolaylıkla çevirebilir ve size gelecek olan görevi heyecanla bekleyebilirsiniz. 

KamaSutra Zarları

karanlıkta parlayan kamasutra zarları
Cinsel içerikli bir hediye almak istiyorsanız ve bu sayede partnerinizi de mutlu etmek istiyorsanız size cinsel hediyeler arasında en çok tercih edilen bir seçenek sunalım; KamaSutra zarları oldukça harika bir hediye olacaktır. KamaSutra zarlarının ne işe yaradığını hemen açıklayalım. Sevgiliniz ya da eşinizle; monotonlaşmış cinsel yaşamınıza oldukça renk katacak olan bu zarlar, sizi yönlendirecek. Normal zar yapısında olan bu KamaSutra zarları üzerinde, cinsel birliktelik sırasında nasıl pozisyonlar almanız gerektiği yazmaktadır. 
kamasutra zarları
Aynı zamanda, diğer zarlarda ise bu pozisyonu nerede yapmanı gerektiği yazmaktadır. Mesela; bir zar üzerinde bir pozisyon çıktı ve diğer zarda mutfak çıktı diyelim, o zaman; çıkan pozisyonu mutfakta yapmanız gerekecektir. Bu zarlar sayesinde, monoton hale gelmiş ve tek bir oda içerisinde sürüp giden, cinsel yaşamınız oldukça değişecektir. Ayrıca zarlar, kişileri yönlendirmiş olduğu içinde kişilerin almak istedikleri pozisyonları normalde söylemeye çekinirken, zarlar sayesinde yerine gelmesi sağlanmış da olacaktır. 

KamaSutra Oyun Çarkı

arotik görev çarkı
Cinsel hediye fikirleri arasında sizlere bir diğer seçenek olan KamaSutra oyun çarkını sunuyoruz. Tıpkı, KamaSutra zarları gibi olan bu oyun çarkında, bir fark olarak sallayıp, yere atmıyorsunuz, çarkı çeviriyorsunuz ve gelen pozisyon ile yeri belirliyorsunuz. Oldukça eğlenceli ve heyecan dolu olan bu oyun sayesinde, cinsel hayatınız heyecanın doruklarına çıkacak. 
erotik çark
Çarkın her dönüşünde nasıl bir pozisyon geleceğini beklemek oldukça heyecan yaratırken, pozisyonu nerede gerçekleştireceğinizi beklemek de ayrı bir sürpriz olacaktır. Sevgilinize ya da eşinize alacağınız bu hediye ile oldukça eğlenebilirsiniz. 

Sekse Davet Çanı Alın 

aşka davet çanı
Alınan normal hediyelerden sıkıldıysanız ve sevgilinize ya da eşinize oldukça farklı ve cinsel içerikli bir hediye almak istiyorsanız, o zaman size sunacağımız ateşli hediye fikirleri arasında yer alan bir diğer önerimiz de, sekse davet çanı olacaktır. Bu çanlar oldukça sık tercih edilen erotik hediye seçeneklerinden biridir. Sizler de bu hediyeyi alarak, sevdiğiniz kişinin yüzünü güldürebilir ve cinsel hayatınızı oldukça keyifli bir hale getirebilirsiniz. 
aşka davet çanı
Sekse davet çanı olarak bilinen bu çanlar, genellikle kırmızı ve pembe renklerden oluşmaktadır. Aşka davet çanı olarak da bilinen bu çanı, çalarak aşk dolu dakikaların başlamasını sağlayabilir ve bunu başlatırken de oldukça eğlenebilirsiniz. Kız arkadaşınıza ya da, erkek arkadaşınıza, eşinize alabileceğiniz en eğlenceli erotik hediye seçeneği olacaktır. 

Kozmetik Ürünlerde Gizli İç Çamaşırı 

kadın jartiyer
Sevdiğiniz kişiye almayı düşündüğünüz, +18 hediye önerileri için sizlere sunabileceğimiz bir başka hediye seçeneği de kozmetik ürünler ya da başka ürünler içine saklanmış olan iç çamaşırı hediyesidir. Genellikle kırmızı ya da siyah renkte olan bu hediye seçenekleri, oldukça ateşli olan iç çamaşırları ile sevgilinize sunacağınız oldukça hoş bir hediye seçeneği olarak karşınıza çıkıyor. 
erotik hediye kutusu
Sevdiğiniz kişi ile cinsel hayatınızı, daha keyifli bir hale getirmek ya da onu bu konuda hareket geçirmek istiyorsanız, hediyenizi bu sunmuş olduğumuz seçeneklerden yana tutabilirsiniz. Hem hediye alarak sevdiğinizi mutlu edebilir hem de almış olduğunuz hediye ile siz de keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Bunun için size sunulan seçeneklerden biri olan kozmetik ürünler içine gizlenmiş olan iç çamaşırı modelleri, sevdiğiniz kişiyi oldukça mutlu edecektir. Bu tür hediye seçeneklerinden, en sık tercih edilen model ise ruj kabı içine gizlenmiş dantelli iç çamaşır seçenekleridir. 

KamaSutra Duvar Saati Alın 

kama sutra duvar saati
Partnerinize oldukça farklı ve cinsel hayatınızı renklendirecek bir hediye almayı mı düşünüyorsunuz? O zaman, erotik hediye seçeneği olarak sizlere KamaSutra duvar saatini öneriyoruz. KamaSutra duvar saati üzerinde farklı farklı cinsel pozisyonlar yer alıyor. Normal saat üzerinde yer alan yelkovan ve akrepte, duvar saati üzerinde yer alan farklı pozisyonları gösteriyor. 
kamasutra playing card
Normal bir saat sırasında göre sıralanmış olan bu farklı pozisyonlar ile saat kaçı gösteriyorsa, ona göre farklı bir pozisyon yer alıyor. Oldukça eğlenceli olan bu hediye sayesinde, cinsel hayatınız monotonlaşmış durumdan oldukça uzaklaşacak. Genellikle kırmızı renkte olan bu saatler üzerinde, aynı saat sayısı kadar yani 12 tane farklı pozisyon yer almaktadır. Saat hangi pozisyonu kaç pozisyon geçiyorsa, cinsel yaşamınız da o kadar zevkli ve heyecanlı geçecek. 

Kürklü Kelepçeler Alın 

kürklü aşk kelepçeleri
Partnerinize ateşli hediye mi almak istiyorsunuz? O zaman, kürklü olan fantezi kelepçelere bayılacaksınız. İsterseniz ayaklar için isterseniz de eller için farklı, kürklü kelepçeler bulunuyor. Cinsel yaşamınıza renk katmak ve fanteziler ile daha keyifli hale getirmek için bu hediyeler tam size göre olacaktır. Farklı şekil ve pozisyonlarda kullanabileceğiniz bu kürklü kelepçeleri, kolaylıkla bir yere takabilirsiniz. Oldukça kolay bir şekilde takabileceğiniz ve çıkartabileceğiniz bu fantezi kelepçelere siz ve partneriniz bayılacak. 
aşk fantezi seti
Cinsel yaşam bazen aynı olmaktan dolayı, sıkıcı bir hale gelebilir. Bundan kaynaklı olarak da, çiftler arasında soğukluk ya da uzaklaşmalar meydana gelebilir. Özellikle evli çiftler için her gün aynı şeyleri yapmak, bazen ilişkiden soğumaya kadar neden olabilmektedir. Bu monoton hale gelmiş bir ilişkiniz varsa, mutlaka ilişkinize renk katmanız gerekir. Buna da, partnerinize fantezi kelepçe alarak başlayabilirsiniz.

Fantezi Jartiyer Takımı Alın 

seksi hediyeler
Sevgilinizle ya da eşinizle olan cinsel yaşamınıza daha zevk ve keyif katmak için ateşli hediye fikirleri olarak sizlere, fantezi jartiyer modellerini öneriyoruz. Fantezi jartiyer modelleri, oldukça çekici ve kışkırtıcı bir özelliğe sahiptir. Oldukça erotik olan bu hediye seçenekleri ile partneriniz oldukça seksi bir hal alacaktır. Almış olacağınız bu hediye, aynı zamanda onu da çok mutlu edecek ve dişiliğini ortaya çıkartacaktır. 
erotik kutu
Ateşli hediye modelleri arasında karar vermeye zorlanıyorsanız, kadınları oldukça mutlu edebilecek olan jartiyer seçeneklerine göz atabilirsiniz. Birbirinden farklı ve ateşli modellerin yer aldığı jartiyer seçenekleri arasında, partnerinize en uygun modeli seçebilirsiniz. Özellikle kadınları ayrı bir mutlu edecek olan bu erotik hediye seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Fantezi Kostümleri Alın 

sevgiliye erotik hediyeler
Partnerinize ateşli hediye almak istiyorsanız, size sunabileceğimiz birçok seçenekten biri olan fantezi kostüm hediyesi alın demek olacak. Fantezi kostüm seçenekleri arasında birçok farklı seçenek bulunuyor. Bu seçenekler arasında, hemşire, hizmetçi, polis ya da aklınıza gelebilecek her türlü kostüm bulunuyor. Ve bu kostümlerde, farklı tasarımlar ile oldukça seksi ve ateşli hale getirilen bu kostümlerden birini, partnerinize hediye edebilirsiniz. 
erotik hediye sepeti
Fantezi kostüm seçeneklerini, kadınlar da oldukça beğenmektedir. Bu size, partnerinize alacağınız hediye seçenekleri arasında kolay seçim yapmanızı sağlayacaktır. En çok sevilen ve tercih edilen fantezi kostümleri, kadınlar içinde, erkekler içinde oldukça sevilen ve tercihe edilen hediye seçeneklerinden biridir. Her gün aynı şekilde ilerleyen ilişkinize, farklı bir fantezi katarak, daha keyifli hale getirebilirsiniz. Bunu da, fantezi kostümleri ile tamamlarsanız, oldukça keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Striptiz Dart Tahtası 

Striptiz Dart Tahtası
Partneriniz için +18 hediye önerileri arıyorsanız, size sunabileceğimiz bir başka öneri de, striptiz dart tahtası olacaktır. Dart tahtası üzerinde yer alan farklı görevleri, sizler elinizdeki ok ile hedef alıp vurmaya çalışacaksınız. 
aşka davet zili
Dart tahtası üzerinde, ayakkabını çıkar, üstünü çıkar, iç çamaşırını çıkar gibi görevler yer almaktadır. Sizler, hangisini vurursanız, partneriniz ona göre soyunacaktır. Partneriniz hangisini vurursa, siz de ona göre soyunacaksınız. Oldukça eğlenceli ve heyecanlı olan bu oyun sayesinde, cinsel hayatınız da oldukça renkli bir hale gelecektir. 

Göğüs Şeklinde Stres Topu Alın

stres meme topu
Sevdiğiniz kişiye oldukça eğlenceli aynı zamanda da cinsel içerikli bir hediye almak istiyorsanız, bu hediye seçeneği tam size göredir. Cinsel hediye fikirleri arasında, size sunmuş olduğumuz meme şeklinde stres topu ile oldukça keyifli anlar yaşayacaksınız. 
kamasutra pozisyon kartları
Son zamanlarda oldukça tercih edilen, cinsel içerikli hediye seçenekleri arasında yer alan meme şeklinde stres topları ile oynamak, oldukça keyifli bir hal alacaktır. Partnerinize bu tür bir hediye alarak, onun yüzünü güldürebilir ve aynı zamanda, cinsel arzusunu da yüksek tutabilirsiniz. Meme şeklinde bir görünüme sahip olan bu stres toplarının, aynı zamanda da farklı boyları da bulunmaktadır. 

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.