25 Mayıs 2020 Pazartesi

thumbnail

Anneye Pratik El Yapımı Hediyeler

Anneye Pratik El Yapımı Hediyeler
Kendin yap anneye pratik el yapımı hediyeler adlı yazımızda sizler için annelerinizi hem şaşırtacak hem de oldukça mutlu edecek hediye yapımlarını bir araya getirdik. Bu hediyelerin yapımı kolay olduğu gibi el yapımı olduğu için anlamı da anneler için çok büyük! Anneler hiçbir zaman kıyamaz çocuklarına… Büyük hediyeleri, pahalı şeyleri sevmezler bu yüzden. İşte bu hediyeler kalpleri ve sevgileri yumuşacık annelerimizi mutlu etmek için ideal! Hadi hep birlikte bir göz atalım!

1. Mum

Anneye Pratik El Yapımı Hediyeler
Kendin yap anneye pratik el yapımı hediyeler arasında olmazsa olmazlardan birisi tabii ki de mumlar! Mum yapımı kolay olduğu kadar süsleyerek katılan estetik görünümler sayesinde de annelerin oldukça hoşuna giden bir hediye! Mum yapımı için gereken malzemeler ise kolaylıkla bulunabiliyor. Parafin, sterain, fitil, pastel boya ve esanslar ile kolaylıkla mum yapabilirsiniz. Annenizin sevdiği renklerde ve kokularda mumlar yaparak hediye ettiğinizde ne kadar sevineceği şimdiden tahmin edebiliyoruz. Denemeye değer!

2. Ev Yapımı Parfüm

Anneye Pratik El Yapımı Hediyeler
Anneler için yapılacak pratik hediyeler arasına parfüm eklemeseydik olmazdı. Evde parfüm yapımı sandığınız gibi zor bir işlem değil. Kendin yap anneye pratik el yapımı hediyeler arasında yer alan ve yapımı oldukça basit olan bu işlemi annelerinizin sevdiği esanslar ile taçlandırarak harika bir karışım elde edebilirsiniz. Annelerinizin bu koku karşısında hayran kalacağına eminiz. Pahalı hediyeler yerine gönlünüzden kopup gelen hediyeler ile ne kadar mutlu olduğunu bildiğimiz annelerimiz için ideal hediye seçeneklerinden biri! Bizden söylemesi!

3. Kitap Ayracı

Anneye Pratik El Yapımı Hediyeler
Kendin yap anneye pratik el yapımı hediyeler arasında kitap ayracı belki de yapımı en kolay ama en sevilen hediyelerden biri! Kitap okumayı seven anneler için en ideal hediye seçeneği olan kitap ayracı birçok farklı şekilde yapılabiliyor. İster küçük bir tahta ister karton kağıt dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. Ayrıca süslemesi de tamamen içinizden geldiği gibi… Dilerseniz anneniz ile birlikte olan küçüklük fotoğraflarınızı küçülttürüp yapıştırabilirsiniz. Dilerseniz daha farklı seçenekler de değerlendirebilirsiniz.

4. Patchwork Cüzdan

Anneye Pratik El Yapımı Hediyeler
Annelerimiz el işlerinden oldukça hoşlanır. Bu herkesin bildiği bir gerçek… Patchwork’ten yatak örtüleri, koltuk örtüleri yapmak belki de en keyif aldıkları aktivitelerden birisidir. Peki, siz annenize patchwork’ten bir cüzdan yapmaya ne dersiniz? Annenizin bu hediye karşısında hem şaşırıp hem de çok mutlu olacağına biz eminiz. Hem görsel olarak verdiği estetik görünüm sayesinde annenizin şıklığına şıklık katacağına da eminiz. Kendin yap anneye pratik el yapımı hediyeler arasında yer alan ve yapımı kolay olan bu patchwork cüzdan annenizin kalbini kolayca fetheden bir hediye olacak! Mutlaka denemenizi tavsiye ettiğimiz bu hediyeyi yaparken sizin de çok keyif alacağınızı düşünüyoruz. Hadi bir deneyin!

5. Pazar Çantası

Anneye Pratik El Yapımı Hediyeler
Kendin yap anneye pratik el yapımı hediyeler arasında yer alan Pazar çantası yapımı oldukça kolay bir hediye! Üstelik annelerin de vazgeçilmezleri arasında yer alan Pazar çantasını gördüklerinde oldukça mutlu olacaklarının garantisini veriyoruz. Hem de evlatlarının ellerinde çıkan bu hediye karşısında hem duygulanacak hem de oldukça sevinecekler… Anneleri mutlu etmek hiç de zor değil. Her zaman en iyisini, en güzelini bizler için isteyen annelerimiz; el yapımı hediyeler ile mutluluğu sonuna kadar hak ediyorlar. Pazar çantası yapmak içinse online platformlar üzerinden yardım alarak örmeye başlayabilirsiniz. Bir iplik, bir şiş… İşte anneleri mutlu etmek bu kadar kolay!

6. Kolye

Anneye Pratik El Yapımı Hediyeler
Annelerimizi mutlu etmek demişken el yapımı takıları yazmazsak olmazdı. Çünkü annelerimizi en mutlu eden şeylerden biri de evlatlarının elleri ile yapılan birbirinden şık takılar… Takı yapımı ise oldukça kolay! Hem annenizi mutlu etmek hem de şaşırtmak istiyorsanız bu hediye tam da size göre! Kendin yap anneye pratik el yapımı hediyeler arasında yer alan kolye yapımı için misina ve boncuk sıklıkla tercih edilmesinin yanı sıra annenizin burcunu temsil eden taşlar ile de harika kolyeler ortaya çıkarabilirsiniz. Bunun yanı sıra enerji için, sağlık için ve daha birçok şey için kullanılan değerli taşlardan da karışık bir kolye yapabilirsiniz. Bu hediye karşısında anneniz hem duygulanacak hem de oldukça hoşnut kalacak, biz eminiz!

7. Sevgi Kartları

Anneye Pratik El Yapımı Hediyeler
Kendin yap anneye pratik el yapımı hediyeler arasında yer alan sevgi kartları ile annenizi şaşırtmaya ne dersiniz? Yapımı oldukça kolay bir hediye olmasının yanı sıra annenizi çok mutlu edeceğinin de garantisini veriyoruz. Kendi içinizden gelen cümleler ile annenizin yüreğine dokunduğunuzu bir hayal edin… Pahalı hediyelerin yanında bazı şeylerin paha biçilemez olduğunun en güzel örneklerinden birisi sevgi kartları… İhtiyacınız olan malzemeler ise renkli kartonlar, delgeç, renkli ipler ve sevgi sözcükleri… Eşit boyutlarda kestiğiniz kartonlara süs şekillerde annenizi sevmenin sebeplerini veya annenizin size sıklıkla söylediği sözleri yazabilirsiniz. Ayrıca ip yerine anahtarlık ucu kullanarak bu kartları anahtarlık haline de getirebilirsiniz. Hem anneniz böylece hediyenizi hiç yanından ayırmamış olur. Ne dersiniz? Hadi hemen deneyin, pişman olmayacaksınız!

8. Kupa

Anneye Pratik El Yapımı Hediyeler
Kendin yap anneye pratik el yapımı hediyeler arasında yer alan kupa; çay ve kahve içmeyi seven anneler için en ideal hediye seçeneklerinden birisi! Tek yapmanız gereken ise beyaz bir kupa satın almak… Bu kupayı annenizin seveceği şekilde dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Resim yeteneğiniz yok ise üzülmeyin! Sadece farklı renk parmak boyalar ile de harika bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Kupa üzerine annenizin çok hoşlandığı çiçek motiflerinin yanı sıra küçükken izlemekten hoşlandığı çizgi film karakterlerini de çizebilirsiniz. Ayrıca üzerine anneniz tarafından sıklıkla duyduğunuz güzel sözleri de yazabilirsiniz. Anneleriniz bu hediye karşısında oldukça mutlu olacak! Ayrıca el yapımı olmasından dolayı da duygulanacaklarının garantisini veririz. Annelerimizi mutlu etmek için içimizden gelen güzelliklerin dışarı vurumu yeterli olacaktır.

9. Saksı

Anneye Pratik El Yapımı Hediyeler
Annelerimizin doğum günü, anneler günü veya özel günlerde hediye almak yerine el yapımı hediyeler ile mutlu etmemiz daha mümkün! Annelerimizin ev bitkilerinden hoşlandığını hepimiz biliyoruz! Bu yüzden yazımızda saksı bitkilerine yer vermezsek olmazdı. Ancak sıradan bir saksı bitkisinden bahsetmiyoruz. Saksıyı kendiniz yapacağınız bir saksı bitkisi annenizi nasıl mutlu eder hayal edebiliyor musunuz? Annenizin favori saksı bitkisinden bir adet satın alın. Beyaz porselen bir saksı satın alıp boyayabilir veya mevut saksıları hasırlar ile süsleyebilirsiniz. Aynı zamanda tahtalardan da çok güzel saksılar ortaya çıkarabilirsiniz. Ortaya çıkan saksıya annenizin favori çiçeğini dikerek harika bir hediye yapabilirsiniz. Hadi deneyin! Ne kadar zor olabilir ki!

10. Sabun

Anneye Pratik El Yapımı Hediyeler
Kendin yap anneye pratik el yapımı hediyeler arasında yer alan sabun oldukça favori hediyelerden de birisidir. Sabun yapımı oldukça basit olmasının yanı sıra anneler için de tercih edilen hediyeler arasındadır. Sabun yapımı için ihtiyacınız olan ise sabun bazı, sabun için kalıp, dilediğiniz bir renk ve esanslar… Annenizin sevdiği renkler ve esanslardan sabunlar yaparak güzel bir sepet içerisine yerleştirip hediye edebilirsiniz. Annenler bu hediye karşısında hem çok mutlu olacak hem de sevinecektir. Aynı zamanda sabunun içine annenizin sevdiği bitkilerden parçalar da atarak süsleyebilirsiniz. Hadi bu harika hediyeyi siz de deneyin!

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.