25 Kasım 2020 Çarşamba

thumbnail

En komik Yılbaşı Hediyeleri

En komik yıl başı hediyeleri

Çevrenizdeki insanlara komik yıl başı hediyeleri mi arıyorsunuz? O halde sadece yazımızı sonuna kadar okumanız yeterli olacak. Sizler için biri birinden farklı komik yıl başı hediyelerini derleyeceğiz. 

 • Ev yapımı şeker kartı

En komik yıl başı hediyeleri

Tatlı dişlerini bu ev yapımı şeker kartıyla tatmin edin. Çevrenizdekiler için yılbaşı için bir kart vermek tatlı olabilir ama bu şeker kartı daha da tatlı! Şeker çubuğundan ve büyük karttan yapılması kolay, belirli kelimelerin üzerine şeker eklerken mesajınızı kolayca özelleştirebilirsiniz. Sonuç, yemekten keyif alacakları eğlenceli bir karttır! Yılbaşında komik en özel hediyeler arasında en tatlı hediye olabilir. 

 • Seramik kupa

En komik yıl başı hediyeleri

O patron, inkar etmek yok. Sabah kahvesine bir dokunuş katmak için kupaya altınla süslenmiş "patron" kelimeleri hediye edin. 

 • Kedi gözü güneş gözlüğü

En komik yıl başı hediyeleri

Arkadaşınız saf bir ateş burcu olmasına rağmen onu hala sakin tutabilir. Retro havalı şık, havalı kız çift kedi gözü güneş gözlüğü ile bu şekilde kalmasına yardımcı olun. 

 • Ev hasreti mumlar

En komik yıl başı hediyeleri

Arkadaşın şu anda kendi ülkesinden uzakta mı yaşıyor? Yoksa hep o özel yeri mi temsil ediyorlar? Eğer öyleyse, özelleştirilmiş konum mumları mükemmeldir. 

 • Eskiz defteri ve renkli kalemler

En komik yıl başı hediyeleri

İnsanların genel olarak yaratıcı tipler olduğu bilinmektedir. Onlara deri eskiz defteri ve yüksek kaliteli renkli kalemler gibi sanatsal yönleriyle temas kurmalarını sağlayan bir hediye verin. 

 • Anında film kamerası

En komik yıl başı hediyeleri

İnsanlarda genel kapsamda dışarı çıkar ve en iyi hayatlarını yaşarlar. Ve muhtemelen bu anları yıllarca hatırlamak isteyeceklerdir. Bu vahşi geceleri belgelemek için eski moda bir fotoğraf makinesinden daha iyi bir yol var mı?  

 • Kızartma tavası seti

En komik yıl başı hediyeleri

İnsanlar genel kapsamda harika aşçılar yaparlar (ve sevdikleri insanları tek bir yerde bir araya getirmek için her türlü bahaneyi kullanırlar). Öyleyse devam edin ve mutfak malzemelerini birkaç kaliteli yapışmaz tavayla doldurun. 

 • Dikim makinesi

En komik yıl başı hediyeleri

İnsanlar genel kapsamda büyüyen şeyleri sever ve bu çarpıcı küçük ekici üzerindeki yüz ve saç gibi ayrıntıları takdir eder. 

 • Seyahat Adaptörü

En komik yıl başı hediyeleri

İnsanlar genel kapsamda gizemi ve macerayı severler ve bazen çok fazla haber vermeden uçağa binerler. Ortadan kaybolmak için başka bir ülkeye gittikleri biliniyor. Tabii ki seni özleyecekler ve her zaman cep telefonlarını getirecekler. Sevimli bu evrensel seyahat adaptörüyle bir prize bağlanmalarına yardımcı olun. 

 • Yolculuk pasaportluk

En komik yıl başı hediyeleri

Pasaportu şu anda bir çekmecede oturuyor olsa bile, onu mükemmel durumda tutmak isteyeceklerdir. 

 • Özel evcil hayvan portresi

En komik yıl başı hediyeleri

İnsanlar genel kapsamda gizli bir duygusal yanı vardır. Kürk bebeklerinin portresini çok severler! 

 • Kablosuz Bluetooth hoparlör

En komik yıl başı hediyeleri

Tabii ki herkes müziği seviyor ama bazı insanlar onu başka bir seviyeye taşıyor. Onunla güçlü bir bağ hissediyorlar. Taşınabilir hoparlör, çantanızdan bisikletinize ve arabanıza herhangi bir yere takılabilecek kadar küçüktür. Ayrıca su geçirmezdir ve mükemmel, net ses kalitesine sahiptir. 

 • Bitkiler

En komik yıl başı hediyeleri

Bazı insanlar büyük bir doğa aşığıdır ve farklı bölgelerin her uzunluğuna ve genişliğine seyahat etmeyi sever.  Yeşil Hediyeler, Balık burcundaki arkadaşınıza hediye edebileceğiniz çok düşünceli hediyelerdir. Klişe seçeneğe güvenirseniz, sonsuza kadar bakacaksınız çünkü bu burç burcunun telaşlı doğası. Yani bir Bitki, Balık için düşünceli hediye fikirlerinden biridir. 

 • Not defteri

En komik yıl başı hediyeleri

İnsanlar daha çok son derece sorumluluk sahibidir ancak aşırı düşünme özelliklerinden dolayı birçok şeyi unuturlar. Dilin bilgisini ve gücünü anlarlar sözlü veya yazılı kelime, bu nedenle bir günlük onlar için ideal bir hediye satın alır. Aklınızda tıpkı anlattığımız gibi bir Balık burcu arkadaşınız varsa, ona bir günlük veya bir günlük gönderin. 

 • Toprak Kremi

En komik Yılbaşı Hediyeleri

İnsanlar bazı anlarda kendinden emin ve çekicidir, çünkü kendilerine bu süreçlerde çok iyi bakarlar. Cilt bakımı ile geçen süreçleri seviyorlar ve kişisel bakım için her şeyleri tercih ederler, bu yüzden de insanlar için hediye kapsamında yüz maskeleri harika ve kolay bir yol. Bu ve bunun gibi farklı hediyeler ile aslında insanlara hitap edebilir ve farklı hediyeler ile onların dikkatlerini çekebilirsiniz. Ne gibi hediyeler ile yer almak istiyor ve insanları nasıl şaşırtmak istiyorsanız onların ilgi alanlarına göre daha farklı komik yıl başı hediyeleri ile şaşırmalarına yardımcı olabilirsiniz. Birçok farklı seçenek dikkatleri çekiyor. 

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.