26 Kasım 2020 Perşembe

thumbnail

Sevgiliye El Yapımı Yılbaşı Hediyesi

Sevgiliye El Yapımı Yılbaşı Hediyesi

Sevgiliye el yapımı alınabilecek yılbaşı hediyesi çok fazladır. Sevgilinizin kendini önemli hissetmesini ister iseniz yılbaşına el emeği ürünler yapıp karşısına çıkabilirsiniz. Sevgiliniz hayatınızda en çok önem verdiğiniz insan olabilir. Ona güzel bir hediye sunmanız onun sevinmesine imkân tanır. Sevgilinize el yapımı bir hediye daha değerlidir. Sevgiliye el yapımı yılbaşı hediyesi Konusunda bazı örnekler;  

Boyalı Mason Kavanozlar

Sevgiliye El Yapımı Yılbaşı Hediyesi

Oldukça pembe ve ışıltılı Mason kavanozlar, çiçek hediyeniz için muhteşem vazolar yapabilirsiniz. Yapmak için kavanozların dışını iki kat boya ile boyayın. Bir dizi ton oluşturmak için birkaç pembe tonunu beyazla karıştırın. Büyüleyici bir dokunuş için, kavanozun üstünü boyacı bandıyla maskeleyin ve altını parıltılı sprey boya ile kapatın. 

Mum boya eriyor

Sevgiliye El Yapımı Yılbaşı Hediyesi

Kırık boya kalemlerinizi atmayın!  Yapmak için, ambalajları boya kalemlerinden soyarak başlayın. Erimeyi kolaylaştırmak için boya kalemlerini kırın. Boya kalemlerini bir inç su ile mikrodalgada güvenli bir kaba koyun. 30 saniyelik patlamalarla mikrodalgaya koyun. Eritilmiş boya kalemlerini bir alfabe şekeri kalıbına sürmek için bir kaşık kullanın. Fazlalıkları gidermek için kalıbın üstüne ince bir spatula kazıyın; soğumaya bırakın. Mektupları çıkarın ve mesajınızı oluşturun!

Halat "Aşk" Sanatı

Sevgiliye El Yapımı Yılbaşı Hediyesi

İpten yapılmış tatlı bir duygu ile özel birine olan sevginizi ifade edin. Yapmak için 1-1 / 2 su bardağı ılık su, 1 su bardağı un, 1 su bardağı mısır nişastası, 1 su bardağı el sanatları tutkalı ve 1 tatlı kaşığı tuz karışımı ile kalın doğal elyaf ipi yıkayın. Kuruduğunda, dekoratif kuşları veya diğer süsleri istediğiniz gibi yapıştırarak duvara yazı yapıştırın. Sevgiliye el yapımı yılbaşı hediyesi konusunda tercih yapımı basit bir seçenektir. Evde rahatlıkla yapılabilecek bir seçenek olarak karşımıza çıkar. 

Konuşma çerezleri 

El Yapımı Yılbaşı Hediyesi

Kurabiyeleriyle tatlı bir mesaj gönderin. Net bir mesaj oluşturmanın anahtarı kırmızı gıda boyasıdır. Kırmızı gıda boyasını temiz lastik damgalara sürün ve satın aldığınız şekerli kurabiyelere bastırın. 

Ev yapımı banyo bombaları

Sevgiliye El Yapımı Yılbaşı Hediyesi

Biraz stresli bir sevgiliniz varsa ev yapımı banyo bombaları yapıp hediye edebilirsiniz. Onlara bir kutu ev yapımı banyo bombası ile rahatlama hediyesi verin. Uçucu yağlar ve kuru çiçeklerle dolu bu güzel banyo bombaları, en sevdiğiniz kokular, renkler ve çiçeklerle özelleştirilebilir. Büyük bir parti yapın ve birkaçını kendinize ayırın. Sevgiliye el yapımı yılbaşı hediyesi bakımından konusunda güzel bir seçenek oluşturur. 

Ev Yapımı Losyon

Sevgiliye El Yapımı Yılbaşı Hediyesi

Uçucu yağlar kullanarak özel bir losyon hazırlayın! Özel bir karışım için kokusuz losyona birkaç damla ekleyin. Losyonu Mason kavanozlarına paketleyin ve tatlı bir mesajla bağlayın! 

Aşk Banner Cupcakes

Sevgiliye El Yapımı Yılbaşı Hediyesi

Sevginizi mesajınızla net bir şekilde iletin. Dekoratif kâğıda aşk notlarınızı, tebriklerinizi yazdırın ve dar şeritler halinde kesin. Her şeridi bir kürdan etrafına sarın ve ucuna küçük bir tahta boncuk yapıştırın. En sevdiğiniz buzlu keklerinizi tatlı, samimi mesajlarla süslemek için bu tarifi kullanabilirsiniz. Sevgiliye el yapımı yılbaşı hediyesi olarak özel banner cupcakes yapabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş kupalar

kişiye özel kupa bardak

Kişiselleştirilmiş kupaları yapmak için ihtiyacınız olan tek şey kalıcı işaret kalemleri ve düz beyaz kupalardır.  Bitmiş kupaları sevgilinin en sevdiği ikramlarla doldur! Sevgiliye el yapımı yılbaşı hediyesi olarak kişiselleştirilmiş hediyeler oldukça iyi seçeneklerdir.

Renkli keçe kese

Sevgiliye El Yapımı Yılbaşı Hediyesi

Ucuz keçeyi, ıvır zıvır veya küçük ikramlar tutmak için mükemmel olan şık bir keseye dönüştürün. Yapmak için renkli yün keçeden iki daire kesin.  Bir kuşgözü kiti ve aynı boyutta döner zımba kullanarak, dairenin etrafında delikler açın. Kuşgözü ayarlamak için kuşgözü aracını kullanın. Şeridi boyutuna göre kesin, bir ucunu düğümleyin ve bir boncuk ekleyin. Şeridi deliklerin içine ve dışına örün, ardından başka bir tahta boncuk ve düğüm ekleyin. 

Çerçeveli hediye

Kişiye Özel Led Işıklı Kalp Pano

El yapımı bir sevgililer, sevdikleriniz için çok şey ifade eder, ancak bir çerçeve onu güvende tutar. Kart stoğunun farklı renk ve desenlerinden kalp şekillerini delin veya kesin ve kalpleri pembe bir kağıda yapıştırarak bir arka plan oluşturun. Teklifimizi yazdırın veya kendi kartınızı yapın, kesin ve arka plana ekleyin. Sevgilinize özel bir hediye için çerçeveleyin. Sevgiliye el yapımı yılbaşı hediyesi uzun ve sağlam bir hediye seçeneği olarak karşımıza çıkar.

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.