25 Kasım 2020 Çarşamba

thumbnail

Yılbaşı Dekoratif Kavanoz Yapımı

Yılbaşı Dekoratif Kavanoz Yapımı

Yılbaşı yaklaşırken sevgililerine özel bir hediye vermek isteyen kişiler erkek arkadaşa özel dekoratif kavanoz yapımı ile ona harika bir yılbaşı hediyesi verebilirler. Hem el emeği hem de kişiye özel olan bu hediye ile birlikte erkek arkadaşınızı son derecede mutlu edebilirsiniz. Araba ve ağaç figürleri olan bir dekoratif kavanoz yaparak erkek arkadaşınıza hediye edebilirsiniz. Böylelikle de yılbaşı gibi anlamlı bir günde sevgilinize kendi elleriniz ile hazırladığınız mükemmel bir hediye verebilirsiniz. Basit malzemeler ile son derecede kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu hediyelik ile sevgilinizin baktıkça sizi hatırlamasını da sağlayabilirsiniz. 

Erkek Arkadaş İçin Yılbaşı Hediyesi Yapımı

Yılbaşı Dekoratif Kavanoz Yapımı

Yılbaşı için erkek arkadaşa yılbaşı hediyesi vermek isteyen kişiler bu hediyeleri kendileri yapabilirler. Son derecede özel ve farklı bir hediye vermek istiyorsanız eğer evinizde oldukça kolay bir şekilde dekoratif kavanoz yaparak erkek arkadaşınıza hediye edebilirsiniz. Böylelikle de bu anlamlı günde erkek arkadaşınıza vereceğiniz özel hediye ile kendisini son derecede özel ve mutlu hissetmesini sağlayabilirsiniz. 

Erkek arkadaşınıza özel olarak araba ve ağaç figürlü olan yılbaşı hediyesi için ihtiyacınız olacak malzemeler şu şekildedir:

- 1 adet kavanoz

- Bir adet mini yılbaşı ağacı ya da gerçek kurumuş ağaç dalı

- 1 metrelik LED ışık

- Mini oyuncak araba

- Pamuk

- Japon yapıştırıcısı

Bu malzemeleri son derecede kolay bir şekilde temin eden kişiler oldukça keyifli bir şekilde erkek arkadaşlarına özel olarak dekoratif kavanozlarını hazırlayabilirler. Sevgiliye özel yılbaşı hediyesi hazırlamak isteyen kişiler oldukça kolay bir şekilde bu malzemeleri temin edebilir. Erkek arkadaşa özel olarak dekoratif kavanoz hazırlanışı ise şu şekildedir: 

Yılbaşı Dekoratif Kavanoz Yapımı

- Kavanozun içi yıkanarak kurutulur ve iyice temizlenir.

- Bir dal ağaç yaprağı ya da kavanoz sığacak boyuttaki ağaç, kavanozun dibine Japon yapıştırıcısı ile yapıştırılır.

- Ağacın dibine bir adet mini araba da Japon yapıştırıcısı ile yapıştırılır.

- Ağacın dallarına minik pamuklardan kar süsü verilir.

- LED ışıklar ağacın etrafına sarılır ve dekoratif kavanoz hazırlanır. 

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.