8 Aralık 2020 Salı

thumbnail

Babaya Yılbaşı Hediye Fikirleri

Babaya Yılbaşı Hediye Fikirleri

Bazı insanların alışveriş yapması diğerlerinden daha zordur ve erkek arkadaşın da bu insanlardan biridir. Babanız veya erkek kardeşiniz tatillerde aldığınız her şeyi beğenecek olsa da çıktığınız birini etkilemek için her zaman biraz daha fazla baskı vardır. Ancak günün sonunda, erkek arkadaşınız için bir hediye almak için alışveriş yapmak, erkekler için hediye seçmek kadar basittir, çünkü genel olarak onlara verdiğiniz her şeyi sevecektir. Öyleyse strese girmeyi bırakın ve aşağıdaki en iyi seçimlerimizden birini seçin. Babaya özel el yapımı yılbaşı hediyeler çok fazladır, sizde babanıza uygun hediyeyi seçebilirsiniz. Bu hediye kılavuzunda memnuniyetle kullanacağı şeyler için gerçekten harika hediye önerileri topladık. Bazı örneklere mi ihtiyacınız var?  Ve eğer adam zaten çok fazla kıyafete sahipse, çoraplarını toplamaya veya yapıştırmaya değer birkaç uygun fiyatlı teknoloji seçeneği ve alet de alabilirisiniz. 

Gym studio için egzersiz paspasları 

Yoga ve diğer egzersizler için harika olan bir paspas, biraz daha yumuşaktır ve ortalamanızdan daha büyük olanı tercih edebilirsiniz. Bir ömür boyu dayanacak kadar dayanıklı bir ürün tercih edebilirsiniz. Babaya özel el yapımı yılbaşı hediyeler içerisinden seçebileceğiniz güzel bir hediyedir.

Çoklu cihaz şarj istasyonu

Tüm sinir bozucu kabloları gizleyen ve harika bir düzenleyici yapan bir ahşap istasyonla tüm elektronik cihazlarını tek bir noktada şarj edebiliyor. 

Parfüm

Sandal ağacı, deri ve iris gibi kokan bir koku, evden çıkmadan önce çabucak en sevdiği yeni koku haline gelecektir. Ayrıca, bakmadığında tamamen kendinize püskürtebileceğiniz bir koku alabilirsiniz. Babaya özel el yapımı yılbaşı hediyeler arasında oldukça sıklıkla alabileceğiniz bir eşyadır. 

Erkekler için tıraş seti

Adam yakın bir tıraştan hoşlanıyorsa, ona bu lüks tıraş setini al. Tıraş öncesi yağ, tıraş kremi, tıraş bıçağı, tıraş sonrası, porsuk fırçası ve daha fazlasını içeren bu lüks seti kullandığında kendini çok havalı hissedecek. 

Sırt çantası

Hafta sonu için okula ya da bir arkadaşının evine gidiyor olsun, cesur desenli eğlenceli bir sırt çantası, ihtiyacı olan her şeyi barındıracaktır. Babaya özel el yapımı yılbaşı hediyeler içerisinde kişiselleşmiş bir sırt çantası alabilirsiniz. Babanız kullanırken sizi hatırlayacaktır. 

Terlik

Genç erkekler sportif sandalet kaydıraklarında yaşarlar. Terlikleri her zaman kullanabilir. Tercihlerine göre renkler de tercih edebilirsiniz. Zaten bir çift sandaleti olsa bile, ayakları hala büyüyen problardır ve başka bir çift kullanabilir. Babaya özel el yapımı yılbaşı hediyeler içerisinde özellikle yazın tercih edebilirsiniz.

Ekose düğmeli gömlek

Resmi kıyafetler muhtemelen giyilmezdir, ancak ekose düğmeli bir gömlek akşam yemeğinde giymek için yeterince güzel ama yine de teriyle giyebileceği kadar rahattır. 

Dar kesim kot

Kesinlikle yeni bir çift klasik siyah kot pantolona ihtiyaç duyacak. Dar kesim kot pantolonu da hediye seçeneklerinden bir tanesidir. 

Erkek eşofman

Güzel eşofman altı her zaman iyi bir hediye fikridir, ancak bir çifte çok harcamayı reddederseniz (cidden, bazıları neden bu kadar pahalı?), Ona, maliyetlerinden çok daha pahalı gibi görünen bu yünlü koşucuları alabilirsiniz. Babaya özel el yapımı yılbaşı hediyeler arasında bir babanın her zaman ihtiyacı olabilecek bir hediyedir. 

Çift süspansiyonlu dağ bisikleti

Henüz araba kullanmak için yeterince büyük değilse babanız, düzgün vites geçişleri, rahat koltuğu ve minimal silueti sayesinde çift süspansiyonlu dağ bisikletini alabilirsiniz. 

Taşınabilir kablosuz hoparlör

Gerçek: Her baba müziği sevebilir. Eğer arkadaşlarını ziyaret etmeyi seviyorsa, herkesin Bluetooth aracılığıyla bağlanabileceği süper taşınabilir bir hoparlör babanız da isteyebilir. 

Elektrikli tıraş makinesi

Tıraş sanatını babanızın öğrenmesi için alabilirsiniz. Bir elektrikli tıraş makinesinin özel halkaları cildi kızarıklık ve tahrişten korur. Ayrıca, daha da keskin bir görünüm için hassas düzelticiyle birlikte alabilirsiniz. 

Erkek ceketi

Bir kot ceket harika bir seçenek olabilir. Ancak geleneksel mavi orijinali görünmeyebilir. Babanıza daha genç görünmesini sağlayacak bir hediyedir. Erkek ceketi seçimleriniz babanızın tercihini yansıtmalıdır. Ceket seçimlerinizi babanızın tercih ettiği kıyafetlere uyum sağlamasına özen gösterin.

Kahve makinesi

Soğuk demleme kahve makinesi ile sabah kafein alışkanlığından tasarruf etmesine yardımcı olun. Mutfak tezgahında harika görünecek bir kahve makinesi alabilirsin. Özellikle de babanız çok fazla kahve tüketmeyi seviyorsa. 

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.