23 Şubat 2023 Perşembe

thumbnail

Anlamlı Kadınlar Günü Mesajları

Anlamlı Kadınlar Günü Mesajları

Dünya kadınlar günü geldiğinde tüm değerli kadınlara birer mesaj gönderme ihtiyacı duyulur. Kadınlara bu özel günü anlamlı kılmak için genellikle en özel, en duygusal ve en içten mesajlar aranır. Kadınlara özel hediyeler ya da çiçeklerle ile birlikte anlamlı kadınlar günü mesajları en değerlilere iletilir. Anneler, kız kardeşler, eşler veya değerli bir hanımefendi için bu mesajlarında özel olması istenir. Mesaj iletmek istediğimiz kadınlar, varlıklarıyla kuşkusuz bizleri en mutlu eden insanlardır. 

Hatta bazılarımız için kadınlar aslında birer kahraman değiller midir? Kimileri yaptıkları işlerdeki başarılarıyla en özel kadınlardır. Kimileri sorunlarımıza ortak olduklarında ve hatta kimileri her zor anımızda yanımızda olup dost olduklarını bizlere hissettirdiklerinde birer kahramandırlar değil mi?

Belki sizler için kahraman olan kadınlar yanı başınızda değildir ve çok uzaktadır. Belki de bu özel hanımefendi hemen yakınınızdadır ya da bir bakış mesafenizdedir. Onları en anlamlı kadınlar günü mesajları ile 8 Mart dünya kadınlar günü geldiğinde mutlu etmek istemez misiniz? Sizin için değerli kadınların yüreklerine dokunup, onları mutluluktan ağlatıp ve hatta göz pınarlarında beliren gözyaşlarını ellerinizle silmeyi düşlemez misiniz? 

kadınlar günü mesajları

Onlara özel bir hediye almak ve yakınınızda ya da dünyanın neresinde olursa olsun o değerli hanımefendiye aldığınız bir hediyeyi sunmak, bir çiçek vermek ve bir tatlı cümle ile mutluluklarını bir kat daha artırmak, güzel olmaz mı?

kadınlar günü mesajları

Bu kadar değerli olan en özel kadınlara, kesinlikle birer anlamlı kadınlar günü mesajları yakışacaktır. Öyleyse aşağıdan sizin duygularınızı anlatan ve o hanımefendiyi yücelten bir söz seçmeli, kendisine dünya kadınlar günü geldiğinde iletmelisiniz. Bu kadar özel bir günde bir mesajla dahi anımsanmak, emin olun tüm kadınları mutlu edecektir. İşte, kadınlara özel anlamlı kadınlar günü mesajları! 

Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Kadınlar günün kutlu olsun sevgili anneciğim..

Dünyamızı güzelleştiren kadınların, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

kadınlar günü mesajları

Bütün hayatımızın her alanında özel bir yere sahip olan güçlü kadınların günü… 8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlu olsun.

Seni ben çiçeklerden yemişten ve klasik dörtlüklerde anlatıldığından daha çok fazla severim, seni çok severim kadınlar günün kutlu olsun.

kadınlar günü mesajları

Türkiye Cumhuriyeti anlamınca kadın; Bütün Türk tarihinde olduğu gibi bugün de en muhterem mevkide, her şeyin üstünde yüksek ve şerefli bir varlıktır. Mustafa Kemal Atatürk

kadınlar günü mesajları

Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü'nü kutluyorum.

Sen Hayatımın Kutup Yıldızı Oldun. Nereye Gidersem Gideyim ışığının Altında Sevginle Uyudum. Doğru Yolu Buldum. Seni Seviyorum. Kadınlar Günün Kutlu Olsun..

Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler kadınlar günün kutlu olsun..

kadınlar günü mesajları

Adam olmadan önce insan olabilmenin en temel unsurudur kadın. Çoğu zaman değil, her zaman her gözün nuru, hayatın can damarıdır. 8 Mart dünya kadınlar gününüz kutlu olsun

Her kadın bir çiçektir. Bu özel günlerinde onlara bir çiçek hediye edelim. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

kadınlar günü mesajları

Sevmekte kadınlar profesyonel, erkekler ise amatördür. - Francois Truffaut

Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın. Atatürk

kadınlar günü mesajları

Bütün kadınların, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

Kadın, doğası gereği zayıftır; ama acıya en çok o dayanır. Kadının direncini kıran tek şey; hayal ettiği kişinin boş çıkmasıdır. Hiçbir kadının hayali boşa çıkmasın Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun.

kadınlar günü mesajları

Can dostum biricik arkadaşım 8 Mart Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun

Bir kadın olarak kentim yok. Bir kadın olarak kentim tüm dünya.. - Virginia Woolf

kadınlar günü mesajları

Her zaman ne istediğini bilen, erkeğinin ardında ona destek veren, çocuklarının başında koruyup kollayan kadınlar… Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun…

Ben muhterem hanımlarımızın Avrupa kadınlarının aşağısında kalmayacak, aksine pek çok yönden onların üstüne çıkacak şekilde ışıkla, bilgi ve kültürle donanacaklarından asla şüphe etmeyen ve buna kesinlikle emin olanlardanım.” 

Mesafeler uzak olsa da, yüreğim hep senin canım.. Kadınlar günün kutlu olsun.

Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

kadınlar günü mesajları

Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

Kadınlar size Allah’ın emanetidir! Hz. Muhammed (S.a.v)

kadınlar günü mesajları

Acıyla yoğrulan, sabırla bilenen kadınlarımızın dünya kadınlar günü kutlu olsun.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu Olsun..Seni çok seviyorum.

Bir kadın düşün… Yarısı annedir, yarısı çocuk, yarısı sevgili ve yarısı aşk… Cemal Süreya

Kadınlar olmasaydı dünyadaki hiçbir şeyin önemi kalmazdı. En kıymetli varlık ola kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlu olsun.

kadınlar günü mesajları

Aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum.. Kadınlar günün kutlu olsun.

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Kadınlar günün kutlu olsun.

kadınlar günü mesajları

Dünyada birçok insan vardır. Kimi mutlu, kimi mutsuz.. Kimi gülüyor, kimi ağlıyor.. Ama tüm güzelliklere ve mutluluklara layık biri var; Oda şu anda bu mesajı okuyor. Kadınlar Günün Kutlu Olsun!

Hakkı ödenemeyecek olan kadınların 8 Mart kadınlar günü kutlu olsun.

kadınlar günü mesajları

Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

kadınlar günü mesajları

Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. Kadınlar günün kutlu olsun..

Dünyadaki her şey kadının eseridir. Mustafa Kemal Atatürk

kadınlar günü mesajları

"Kadınlarımız için asıl mücadele alanı, asıl zafer kazanılması gereken alan, biçim ve kılıkta başarıdan çok, ışıkla, bilgi ve kültürle, gerçek faziletle süslenip donanmaktır.” Atatürk

8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun, nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum, seni seviyorum! Kadınlar gününü en içten dileklerimle kutlarım.

kadınlar günü mesajları

Bütün dünya kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

Kadınlar İnsanlığın devamı için olmazsa olmazdır. En büyük dertlerin dertlisi, en büyük mutlulukların ardındaki kahramandır. Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.