16 Haziran 2021 Çarşamba

thumbnail

Etkili Babalar Günü Mesajları

Etkili Babalar Günü Mesajları

Getirisi mutluluk garantili olan ve her iki taraf için de heyecan verici olacak en güzel babalar günü sözleri için doğru sitedesiniz. En anlamlı babalar günü mesajları ile babanıza vereceğiniz babalar günü hediyesini daha da anlamlandırabilir ve kendisine unutulmaz bir babalar günü yaşatabilirsiniz. Tabi bunun için bu çalışmamızda yer alan anlamlı sözlere göz gezdirerek içinden en beğendiğinizi babanıza söyleyebilir ve onun mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Her insanın babası elbette ki bu hayattaki en kıymetlisidir. Babalarımızın emekleri hiçbir şeyler kıyaslanamaz! Ne kadar teşekkür etsek veya hangi güzel sözleri sarf etsek az kalır. En güzel babalar günü dilekleriniz babanıza yollayacağınız güzel mesajınızda can bulsun! Bir de insan babası ile babalar gününde veya her an yan yana olamayabiliyor. Bu yüzden de güzel hazırlanmış babalar günü mesajları bu manada kurtarıcı olabilir ve uzakları yakın edebilir. Her insanın babası elbette ki bu hayattaki en kıymetlisidir. Babalarımızın emekleri hiçbir şeyler kıyaslanamaz! Ne kadar teşekkür etsek veya hangi güzel sözleri sarf etsek az kalır. En güzel babalar günü dilekleriniz babanıza yollayacağınız güzel mesajınızda can bulsun! Bir de insan babası ile babalar gününde veya her an yan yana olamayabiliyor. Bu yüzden de güzel hazırlanmış babalar günü mesajları bu manada kurtarıcı olabilir ve uzakları yakın edebilir. İşte yeni bir babalar günü daha yaklaşıyor. Aklınızda ne gibi planlar var? Uzaktaysanız yanına gitmek, uzakta olsanız bile hediye göndermek ya da yanı başınızda ise onu öpmek ve sarılmak. Planlarınız ne olursa olsun ona duygularınızı açmayı da ihmal etmeyin. Bunu için sizlere en yardımcı olacak olan ise uzun kısa babalar günü mesajları olacaktır. Özel anlarınıza anlam katmayı çok seviyoruz. Bu bazen bir hediye önerisi ile bazen de uzun kısa babalar günü mesajları olabiliyor. Sizler için aslında bir nevi hayatı kolaylaştırmak hoşumuza gidiyor diyebiliriz. Babama babalar günü kutlaması yaparken ne yazsam ne yazsam diye düşünmeyin istiyoruz. Zaten duygularınızı fazlası ile yansıtan uzun kısa babalar günü mesajlarının hepsini sizler için yayınlıyoruz. Siz hangisini isterseniz onu kullanabilirsiniz.

# Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.

# Canım babam ellerinden öper babalar gününü kutlarım. Seni çok seviyorum canım babam. Hakkını helal et kendine de her zaman iyi bak.

etkili babalar günü mesajları

# Bilir misiniz babalar kızlarına ellerini uzatırsa kızlar onu cehenneme kadar takip eder. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

# Babacığım seninle yarına umutluyuz. Annemle kardeşlerim seninle çok mutluyuz. Babalar günün kutlu olsun babacım.

etkili babalar günü mesajları

# Sevgili babacığım gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmelisin ellerinden öperim sevgiler.

# Prens olmam için prensese ihtiyacım yok benim BABAM zaten KRAL. Babalar günün kutlu olsun.

# Sağlık, mutluluk, huzur hep bizim olsun. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

etkili babalar günü mesajları

# Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

# Büyüttün bu yaşlara getirdin türlü emeklerle. Senin hakkını nasıl öderiz baba. Değil bir gün her gün kutlasak yetmez ama babalar gününü kutlarım canım baba.

etkili babalar günü mesajları

# Kanından kan verdin var ettin beni aldın kollarına kucağına sarıldın baba rızık temin ettin zorlukla yıllarca bana alın teri döktün gurbetlerde yoruldun baba. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

# Huzur ve dert ortağım babalar günün kutlu olsun.

etkili babalar günü mesajları

# Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam.

# Sen benim babamsın hayat kaynağım hayatımda inan tek dayanağım yokluğun içimi inan yakmakta bıraksalar beni ağlayacağım. Seni çok seviyorum uzaklardan babalar gününü kutluyorum.

etkili babalar günü mesajları

# Canım babam! Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun babacım.

# Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyi ki varsın, Babalar günün kutlu olsun

# Senin çocuğun olmaktan gurur duyuyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

etkili babalar günü mesajları

# Babam olduğun için çok mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın sen. Babalar günün kutlu olsun benim canım babacığım.

# Babanın mirasını mı istiyorsun? Bilgisini öğren. Onun parasını hemen harcayabilirsin. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

# Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Babalar Günün Kutlu Olsun!

etkili babalar günü mesajları

# Dünyanın en güzel babası benim babam babalar günün kutlu olsun babam.

# Evimizin yakışıklısı. Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni her gün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim her şeyimizsin. Canım babam babalar günün kutlu olsun.

# Ateşin yaktığından güneşin hareket ettiğinden gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım babalar günün kutlu olsun.

etkili babalar günü mesajları

# Kalbi sevgi dolu sevecen cömert kibar kucağı sıcak anlayışlı şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek. Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Babalar günün kutlu olsun canım babacım…

# Biricik babama sevgilerimle! Babalar günün kutlu olsun.

etkili babalar günü mesajları

# Koklanacak gül açılacak gonca yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan sevgili babam. İkliminden tasasızlık sevginden cesaret ve gözlerinden esaret aldığım günleri hep yaşamak isterim. Babalar gününü en içten dileklerimle kutlarım.

etkili babalar günü mesajları

# Fedakârlık sevgi sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

etkili babalar günü mesajları

# İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun.

# Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar Günün kutlu olsun.

# Canım babam iyi ki varsın babalar günün kutlu olsun tontiş yanaklarından öperim.

etkili babalar günü mesajları

# Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle. Babalar günün kutlu olsun.

# Her senemiz güzel mutlu olsun. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

# Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi bu gün sadece senin. Babalar günün kutlu olsun.

etkili babalar günü mesajları

# Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla. Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Babalar günün kutlu olsun.

# Dünyanın en mutlu çocuğundan dünyanın en iyi babasına… Babalar Günün kutlu olsun!

etkili babalar günü mesajları

# Gelinciklerin en sadesine papatyaların en güzel kokanına güllerin en güler yüzlüsüne babaların en sevgilisine babalar günün kutlu olsun biricik babacığım.

# Sevgili babacığım gurbet uzak olsa da kalbin o kadar yakınımda ki bilmelisin… Ellerinden öpüyorum. Sevgiler.

# Ailemin reisi, büyük aşkım. Babalar günün kutlu olsun.

etkili babalar günü mesajları

# Dünyanın en tontiş, en nazik, en centilmen, en yakışıklı, en cesur, en hoş görülü babasına sesleniyorum; Seni Çok Seviyorum Babacığım.

# Sabırlısın sıcaksın şefkatlisin koruyucumsun bağışlayansın. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum. Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.

# Canım babacığım iyi ki varsın, iyi ki benim babamsın. Babalar günün kutlu olsun.

etkili babalar günü mesajları

# Her yanımızda sağlıkla, huzurla olman dileğiyle. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

# Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum.

# Derdimi neşemi hüznümü mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

etkili babalar günü mesajları

# Dün bugün ve yarın. Daima seni sevdim hep seveceğim. Bizimki bitimsiz sonsuz bir sevgi. Babacığım babalar günün kutlu olsun.

# Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece baba derdim. Babalar günün kutlu olsun babam.

etkili babalar günü mesajları

# Geceler çok uzun sabah olmuyor baş yastıkta ama uyku tutmuyor bir tıkırtı duysa hemen kalkıyor. Canım babam seni çok seviyorum. Babalar gününü kutluyorum.

etkili babalar günü mesajları

# Babacığım seninle evimize can gelir. Yürek dolusu sevgi bize heyecan gelir. Babalar günün kutlu olsun.

# Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Babalar günün kutlu olsun babam.

# Babacığım bu kutlu günde ellerinden doya doya öper babalar gününü kutlarım. Seni çok ama çok seviyorum. Evladın.

etkili babalar günü mesajları

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.