13 Ekim 2021 Çarşamba

thumbnail

Öğretmen Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

Öğretmen Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

Kısa ve son derecede etkileyici öğretmenler günü sözleri ile öğretmen sevgilinizi mutlu etmek istiyorsanız sayfamıza etraflıca şimdi göz gezdirebilirsiniz. Eğer öğretmen sevgilinizi bu özel günde yazması çok uzun süren ve aynı zamanda da yorucu cümleler yerine kısa ve etkileyici öğretmenler günü kutlama cümleleri yollamak istiyorsanız kesinlikle sayfamızdaki kısa öğretmenler günü sözlerini tercih edebilirsiniz. Kısa bir öğretmenler günü mesajının yeterli olmayacağını düşünüyorsanız şayet, surprizinvar'da uzun ve anlamlı öğretmen sevgiliye öğretmenler günü sözlerimizi de bulabilirsiniz. İnsanın bu hayatta tadıp tadabileceği en güzel duygunun adı aşktır. Dolayısıyla bu özel hissi insana birebir yaşatan kişi, bu hayatta sahip olunan en önemli servettir. Şayet ki hayatımızın aşkını bulduysak; bize dünyanın en güzel duygusunu yaşatan sevgiliye öğretmenler gününde de en güzel aşk mesajlarıyla duygularımızı göstermeyi planlarız. Düşüncelerinizi etkileyici sözlerimizle özdeşleştirerek sosyal medyadan veya dilediğiniz platformdan paylaşarak öğretmen sevgilinize aşkınızı ilan edebilirsiniz.

Öğretmen Eşe ve Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

* Sınıfın asla boş kalmasın öğrencilerin en iyi yerlere ulaşsın öğretmenler günün kutlu olsun.

* Canım sevgilim öğretmenler günün kutlu olsun. Hayatta her şeyin güzellikle, mutlulukla geçmesi dileğiyle.

Öğretmen Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

* Öğrencilerini kendi evladıymış gibi seven, onlar için gece gündüz çalışan benim fedakar eşimin öğretmenler günü kutlu olsun.

* Sevginin var olduğu yürekte kin ve nefret barınmaz. Sen benim limanım, sığınağım yol arkadaşım canım sevgilim öğretmenler günün kutlu olsun.

* Bugün sana en güzel hediyeye vermek istiyorum ama zaten ben sana en özel en güzel hediyeyi verdim daha başka ne verebilirim ki kalbimden başka. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Öğretmen Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

* Öğretmen 1 can değil 100 candır. Sen de benim sonsuz canımsın. Öğretmenler günün kutlu olsun bitanem.

* Sevgilim öğretmenliğini bir melek gibi yerine getiriyorsun. Sadece bana değil tüm öğrencilerine sevginin ne olduğunu öğrettin.

* Sen işini çok iyi yapan, öğrencilerini severek bilgiyi aktaran ve onları koruyup kollayan bir meleksin. Bu özel günde her şeyin gönlünce olması dileğiyle başarı ve esenlik dilerim.

Öğretmen Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

* Sınıfta bilgi ve kültür öğreten canım sevgilim. 24 Kasım öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutlarım. Kal sağlıcakla.

* Bir öğretmene yakışacak ahlak, düşünce, eğitim sevdalısısın.

* Öğretim, içgüdüsel bir sanattır ve sen bu sanatı gerçekten çok iyi icra ediyorsun. Bütün güzel başarılar seninle olsun aşkım.

Öğretmen Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

* Bugün senin en güzel en özel günün canımın içi, 24 Kasım öğretmenler günün kutlu olsun. Allah her zaman yardımcın olsun.

* Seni tanımak hayata tutanmaktı, seni sevmek ise bu hayatı anlamıyla yaşamaktır. Canım sevgilim Öğretmenler günün kutlu olsun.

* Güzel ve bir o kadar da başarılı kadın, Öğretmenler Gününü tebrik ederim.

Öğretmen Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

* Sevincim ve mutluluğum hep seninle birlikte olacaktır. Öğretmenler gününde gelecek ve neşem sana aittir.

* Öğrencileri için her şeyi yapan, karanlıkları aydınlatan, yol gösteren canım kocacığım öğretmenler günün kutlu olsun.

* Bir kelebeğin kanadına düşen, çiğ tanesine benzer sana olan aşkım, sensiz geçmez bir günüm. Öğretmenler gününü kutluyorum Yârim.

Öğretmen Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

* Öğretmenin “Bir” canı yoktur, öğretmenin “öğrencisi kadar” canı vardır. Benim canım da bir tek sensin. Öğretmenler günün kutlu olsun meleğim.

* Öğretmenler günün kutlu olsun bana sevgiyi aşkı öğreten kadın!

* Belki dünyanın sonu değilsin ama sen benim solumda bir dünyasın. İyi ki varsın hayatım. Öğretmenler günün kutlu olsun.

* Öğretmenler bir bahçıvana benzetilir, bahçesinde bulunan gülleri kırpar onların bakımı ile ilgilenir tıpkı okulda öğrencileri yetiştirmeleri gibidir. Öğretmenler günün kutlu olsun sevgilim.

Öğretmen Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

* Bir gün değil bir öğretmene bir ömür teşekkür borç bilmek gerekir sevgilim. Öğretmenle günün kutlu olsun.

* Senin gibi sevgilim olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum.

* Hayatım, bu ilk Öğretmenler günün, sağlık ve başarı ile daha nice Öğretmenler Gününe erişmen dileğiyle…

Öğretmen Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

* Öğrencilerini aydınlattığın gibi, benim hayatıma girerek de beni aydınlattın. Öğretmenler günün kutlu olsun aşkım.

* Minik yavrular sana emanet öğretmenim. Onların geleceklerini sen belirleyeceksin.

Öğretmen Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

* Öğretmenler günün kutlu olsun, senin gibi bir öğretmene hediyeler anlamsız kalır.

* Ülkemizi gerçek hedefe, gerçek mutluluğa kavuşturmak için iki orduya ihtiyaç vardır: Biri vatanımızı kurtaran asker ordusu, diğeri ulusumuzun geleceğini yoğuran irfan bilim, kültür ordusudur. Öğretmenler günün kutlu olsun canım.

Öğretmen Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

* Dünyanın en değerli varlıkları olan siz Öğretmenler! Bugün, Türk öğretmeninin şeref günüdür. Ona olan saygıyı yenileme, onun yüceliğini anma günüdür. Böyle anlamlı bir günde hepinizi sevgiyle, candan kutluyoruz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

* Öğretmen geçmişi unutturmayan, aynı zamanda geleceğe de bizleri yetiştiren büyük insandır. Sen de benim geleceğim, herşeyimsin. İyi ki varsın, öğretmenler günün kutlu olsun.

* Öğretmen, doğan güneşe benzer. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur. Benim hayatıma da güneş gibi doğdun. Öğretmenler günün kutlu olsun sevdiğim.

Öğretmen Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

* Okulda ilim ve irfan öğreten sevgilim. Seninle birlikte öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutlarım.

* Bir öğretmenin kaleminin mürekkebi alın teridir. Senin çalışmaların ile bir ulusun kaderini belirleyecek sevgilim.

* Hasretinle yanan bir yürek var uzaklarda ama hep seninle. Öğretmenler günün kutlu olsun canım sevgilim.

Öğretmen Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

* İyikilerim oldu benim çünkü bana keşke dedirtmeyen bir centilmen sevgilim var bu hayatta. 24 Kasım öğretmenler günün kutlu olsun sevdiğim.

* Bana bir harf öğreten öğretmenin bin yıl kölesi olunur. Öğretmenler günün kutlu olsun.

* Canım sevgilim, öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutlarım. İyi ki varsın.

* Öğretmenler altın kelebeklere benzerler gittikleri yerlere tozlarını serperek geleceği parlak insanlar yetiştirir. Öğretmenler gününü tüm kalbimle kutlarım biricik sevgilim.

Öğretmen Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

* Yürek yüreğe değmişse eğer, elin ele değmesine gerek yok. Seni çok seviyorum sevgilim öğretmenler günün kutlu olsun.

* Sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Seni çok seviyorum öğretmenim. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Öğretmen Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

* Öğretmenler bir mum gibidir çevresindekileri aydınlatarak onları doğru yola iterler. Sende sevgilim alev gibisin beni aydınlığın ile büyüledin.

* Böylesi zor ve meşakkatli bir görev üstlenmek herkese nasip olmaz. 24 Kasım öğretmenler gününü tebrik ederim. İyi ki varsın.

Öğretmen Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

* Hayatım, böylesi güzel ve zorlu bir görevi yaptığın için çok şanslı olduğunu düşünüyorum. Severek özveri ile yaptığın bu meslekte hayatın boyunca mutlu olman dileği ile 24 Kasım Öğretmenler Günün Kutlu Olsun.

* Çok yoruluyorsun ama hiç sızlanmıyorsun çünkü sen bu mesleğe aşıksın. Yolun açık olsun başarılar her daim seninle olsun. Öğretmenler günün kutlu olsun Aşkım.

* İyi bir eğitim herkesi değiştirebilir, iyi bir öğretmen her şeyi değiştirebilir. Hayatlara dokunan özel insan. Öğretmenler Günün Kutlu Olsun!

Öğretmen Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

* Sevgilim Öğretmenler gününü kutlar, böyle bir kutsal bir vazifeyi icra ettiğin için seninle gurur duyuyorum.

* Senin gibi bir insanı sevmek hayatın en güzel anlamı. İyi ki benim sevgilimsin. Öğretmenler günün kutlu olsun herşeyim.

* Biricik sevgilim öğretmenlik döneminin ilk senesini en içten dileklerimle kutlarım.

* Canım eşim seni çok seviyor bu özel gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Bitanem 24 Kasım Öğretmenler günün kutlu olsun.

Öğretmen Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

* Sonra sen geldin bir iken iki olduk biz olduk. Sevgiliydik can yoldaşı olduk. Şimdi aynı hayatı yaşıyoruz aynı duyguları paylaşıyoruz. Bu özle gününde yanında olmak boynuna sarılmak isterdim. Bitanem öğretmenler günün kutlu olsun.

* Bir milletin kaderi senin engin bilginde saklı sevgilim.

* Dünyanın en zor mesleği olan öğretmenliği yerine getiren sevgilim, sana böyle güzel bir günde en büyük hediye olarak kalbimi sunmak isterim.

* Sen, benim hayatta başıma gelen en güzel şeysin. Rabbim seni başımdan eksik etmesin. Hayatımın anlamının öğretmenler günü kutlu olsun.

Öğretmen Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

* Ben, istemem öyle iki günlük sevgili. Yüreğin varsa, bir ömür sev beni. Canım sevgilimin öğretmenler günün kutlu olsun.

* Sen bahçemde tek gül, kalbimde tek cansın. Sen sevdiren öğretensin öğretmenler günün kutlu olsun canım eşim.

* Bana sevmeyi sevip de sabır etmeyi öğreten sensin. Bu yüzden Öğretmenlik mesleği sana çok ama çok yakışıyor.

Öğretmen Sevgiliye Öğretmenler Günü Mesajları

* Hayatımda tanıdığım en güzel öğretmenin, öğretmenler günü kutlu olsun.

* İdeallerin ile çıktığın bu yolda başarı sağlayarak çok güzel yerlere geldin. Çocuklara olan sevgini bilgi ile yoğurarak geleceğe ışık oldun ne mutlu sana ne mutlu öğrencilerine! Öğretmenler Günün Kutlu Olsun. Nice 24 Kasımlara…

* Öğretmen olmanın verdiği düşünce seninle birlikte geleceğe taşınacak.

* Öğretmenlerin en güzeli canım sevgilim. Günün kutlu olsun.

öğretmenler günü hediyesi

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.