23 Şubat 2023 Perşembe

thumbnail

Yaratıcı Kadınlar Günü Mesajları

Yaratıcı Kadınlar Günü Mesajları
Kadınlar günü mesajları herkesi etkileyen ve çok anlamlı olan mesajlardan oluşuyor. Onların ne kadar güçlü olduğunu anlatan değerlerini bir kez daha ortaya koyan birbirinden güzel mesajlardan birini seçebilirsiniz. Kadınlar günü mesajı sevgilinize kendini daha güçlü ve özel hissettirecektir. Bir kadına kadın olduğunu bir kez daha hatırlatmak ve bunu en anlamlı sözler ile süslemek bizce bir görevdir. Zorlu şartlar altında birçok şeye maruz kalarak yaşamak zorunda kalan kadınlarımız için ufak bir kutlama yapmak hiç zor olmamalı. En güzel kadınlar günü mesajlarından dilediğinizi sevgilinize göndererek onu bir kez daha gururlandırabilirsiniz.

Çağımızda sosyal medya kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte insanların kendilerini net cümlelerle ifade etme isteğinin arttığını gözlemlemekteyiz. Kısa olmasına rağmen öyle bazı cümleler vardır ki içerisinde çok güzel ve net anlamlar verir. Bizler de bu nedenle kendinizi sevgilinize en iyi şekilde ifade edebilmenizi sağlayacak kadınlar günü için etkileyici kısa sözleri derledik. Kadınlar günü için hissedilenleri anlatmak, kısa cümlelerle de pek ala mümkündür. Siz de sevdiğiniz kadına etkileyici bir kadınlar günü mesajı çekmek ister misiniz? Bu özel ve anlamlı günün her saniyesi kutlanmalı diye düşünüyoruz. Emek veren kadınlarımız, çalışa kadınlarımız, anne kadınlarımız… bu örnekleri daha çok sayıda arttırabiliriz. Dolayısı ile bu gün onların günü. Bugün onun günü. Siz de hayatınızda önemli bir yeri olan kadın dostlarınız için etkileyici kadınlar günü mesajı göndermek istiyorsanız yapmanız gereken birçok mesaj içinde beğendiğinizi seçmeniz olacaktır. Kadınlar günü mesajınız ile umut, sevgi, tebrik ve başarı dilemiş olacaksınız. Böylesine özel günleri kutlamayı asla unutmayın ve anlamlı bir mesaj ile sevdiklerinize ulaşın.

Her yıl bir önce ki yıldan çok daha şanlı bir şekilde kutlanılan kadınlar günü yine yaklaştı. Kadınlar günü mesajları tüm gün sevdiğiniz kadınlara gönderebileceğiniz ve onların bu özel gününü kutlayacağınız şekilde hazırlandı. Sevdiklerinize kadınlar günü kutlaması yapmak için yeni bir mesaj arıyorsanız ve benzersiz bir kadınlar günü mesajı olsun diyorsanız işinize çok yarayacak birçok mesaj ile sizleri baş başa bırakıyor olacağız. Sizler de kadına en güzel, en anlamlı kadınlar günü mesajınızı ileterek onu kutlayanların arasında ilk olabilirsiniz.

En Etkileyici Kadınlar Günü Mesajları


~ Beni doğurduğun ve her zaman beni cesaretlendirerek ilham verdiğin için teşekkür ederim anneciğim. Kadınlar Günün kutlu olsun!

~ Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Kadınlar günün kutlu olsun.

Yaratıcı Kadınlar Günü Mesajları

~ Şefkatli, ödün vermeyen, sevgi dolu, sevecen, motive eden ve ilham veren bir kadın olduğun için teşekkür ederim aşkım. Kadınlar Günün kutlu olsun!

~ Güzel bir kadın, harika bir arkadaş ve harika bir anne. Hatta çok daha fazlası…Senin gibi bir annem olduğu için kendimi çok şanslı ve gururlu hissediyorum. Kadınlar Günün kutlu olsun anneciğim!

~ Kadın, doğası gereği zayıftır; ama acıya en çok o dayanır. Kadının direncini kıran tek şey; hayal ettiği kişinin boş çıkmasıdır. Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

Yaratıcı Kadınlar Günü Mesajları

~ Bir kadın; güzelliğin, gücün ve beynin birleşimidir. Kim olduğunuzla gurur duyun. Kadınlar Gününüz kutlu olsun!

~ Acıyla yoğrulan, sabırla bilenen kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

~ Canım arkadaşım, sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

~ Emek veren, acı çeken, özlem duyan, hakkını savunan tüm kadınlar 8 Mart Kadınlar Günü kutlu olsun...

Yaratıcı Kadınlar Günü Mesajları

~ Sen hayatımın kutup yıldızı oldun, nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum, seni seviyorum! Kadınlar Gününü en içten dileklerimle kutlarım.

~ Onlardan olduğumuz ve yaşamımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

Yaratıcı Kadınlar Günü Mesajları

~ Dünyada birçok insan vardır. Kimi mutlu, kimi mutsuz.. Kimi gülüyor, kimi ağlıyor.. Ama tüm güzelliklere ve mutluluklara layık biri var; o"da şu anda bu mesajı okuyor. Kadınlar Günün kutlu olsun!

~ Bir kadının gücü, ne kadar başarılı olduğu ile ölçülemez, onun için ne kadar mücadele ettiği ile ölçülür. 8 Mart dünya emekçi Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun.

~ Bütün Dünya Kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

Yaratıcı Kadınlar Günü Mesajları

~ Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

~ Bugün tüm kadınların ve senin günün. O zaman bugün mutlu ol ve sonuna kadar tadını çıkar!

~ Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Gününü kutluyorum.

~ Bir erkeğin kazanabileceği en değerli şey kadın kalbidir. Senin kalbini kazandığım için çok şanslıyım. Kadınlar Günün kutlu olsun aşkım!

Yaratıcı Kadınlar Günü Mesajları

~ Mesafeler uzak olsa da, yüreğim hep senin canım.. Kadınlar Günün kutlu olsun.

~ Kadınlar toplumun yarısını oluşturuyor ve en önemlisi erkekleri doğuruyor. Yani eşit olduğunuzu söylemeyin, çok daha üstünsünüz. 8 Mart dünya emekçi Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun!

~ Hayat karanlık ise hayatın yaşam dolu yegane ışığı sensin. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

~ Aşkım seni çok seviyorum! Belki sevgimi her zaman gösteremiyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun. Kadınlar Günün kutlu olsun sevgilim. 

Yaratıcı Kadınlar Günü Mesajları

~ Sevgilim, bir gün umarım bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur... Kadınlar Günün Kutlu Olsun.

~ Yaptığınız her şey için kalbimizin en derinliklerinden size teşekkür ediyoruz. Kadınlar Gününüz kutlu olsun!

~ Akıllı bir kadın başarısızlığından öğrenir, zorluklarla karşılaştığında güçlenir. Zorluklarla baş eden tüm kadınlarımızın 8 Mart dünya emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun.

~ Sevgili anneciğim, sana ne zaman ihtiyacım olsa her zaman yanımdaydın. Bana olan desteğin için sana minnettarım. Kadınlar Günün kutlu olsun!

Yaratıcı Kadınlar Günü Mesajları

~ Kafeste yaşamak istemediğini söyledi, bu yüzden kanatlarını açtı ve uçmaya başladı. O sensin. Güçlü bir kadınsın. Tüm kadınlarımızın 8 Mart dünya emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun.

~ Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm Dünya Kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.

~ Sen o kadar bir şey söylemeden gidersin ki; üstüne milyonlarca bir şey söylenir. Kadınlar Günün kutlu olsun…

~ En ihtiyaç duyulan anlar yardım elini uzatan, yeryüzünün gerçek melekleri olan kadınlar. Ne kadar teşekkür etsek az. Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

Yaratıcı Kadınlar Günü Mesajları

~ Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

~ Can dostum biricik arkadaşım 8 Mart Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

~ Hiç bir duygu, hiçbir anı bir kadın olmadan tamamlanamaz. Hayatı yaşanabilir kılan, dünyanın en güzel insanları kadınların günü kutlu olsun.

~ Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel kadınına.. Kadınlar Günün kutlu olsun..

~ Her şeye değer senin sonsuz sevgin. Seni çok arıyorum. Çok özledim. Kadınlar Günün kutlu olsun biricik meleğim.

Yaratıcı Kadınlar Günü Mesajları

~ Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve kararsızlık sevgiyi tarif et desen bana, herhalde sadece "Anne" derdim.. Kadınlar Günün kutlu olsun…

~ Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum. Çünkü aslında senin küçük bir kopyan sayılırım. Umarım tüm hayatımda senin kadar sevgi dolu olurum.. Kadınlar Günün kutlu olsun..

~ Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki varsın bir tanem. Kadınlar Günün kutlu olsun.

~ Her başarısız olduğum zaman beni motive, arkamda duran eşsiz kadın. canım annem. Dünya Kadınlar Günün Kutlu Olsun.

~ Hakkı ödenemeyecek olan kadınların 8 Mart Kadınlar Günü kutlu olsun. 

Yaratıcı Kadınlar Günü Mesajları

~ Hayat gökkuşağı ise, siz onun farklı renklerisiniz; hayat karanlıksa, siz ümit ışığısınız. 8 Mart dünya emekçi Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun!

~ Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Kadınlar Günün kutlu olsun!

~ 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, saygıdeğer Türk ve Dünya Kadınlarına sağlık ve mutluluk getirsin. Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

~ Anneciğim, sen beni hayatın her aşamasında motive eden itici güç oldun. Kadınlar Günün kutlu olsun!

~ Bugün benim hayatımda çok özel bir kadın olduğunu söylememin yollarından biri. Kadınlar Günün kutlu olsun bebeğim!

Yaratıcı Kadınlar Günü Mesajları

~ Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

~ Seni çok seviyorum. Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin, annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın, seni çok seviyorum kadınlar günün kutlu olsun.

~ Bir bakışın kudreti bin lisanda yoktur. Bir bakış bazen şifa bazen zehirli oktur. Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun…

~ Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu Olsun..

~ Sadece güçlü bir kadın üzüntüsünü; zarafetle, güçle ve sevgiyle dengeleyebilir. Tüm güçlü kadınlarımızın Kadınlar Günü kutlu olsun!

Yaratıcı Kadınlar Günü Mesajları

~ Kadınlar gibi özel ve eşsiz bir gün olması dileğiyle. Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

~ Güçlü bir kadın kendinden ilham alır ve her savaşta cesurca savaşır. Tüm emekçi kadınlarımızın 8 Mart dünya emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun!

~ Siz dünyayı yönlendiren güçsünüz. Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun!

~ Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. Kadınlar Günün kutlu olsun.. 

Yaratıcı Kadınlar Günü Mesajları

~ 8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum.

~ Kadınlar dünyayı daha iyi hale getirir. Sen de benim dünyamı daha iyi hale getirdin. Kadınlar Günün kutlu olsun aşkım!

~ Bir kadın; harika, olağanüstü, büyüleyici, çekici ve aynı zamanda güzel olabilir. Sen de bu kadınlardan birisin. Kadınlar Günün kutlu olsun bebeğim!

~ Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Kadınlar Günün kutlu olsun sevgili Anneciğim.. 

~ Baş tacı kadınlarımızın Kadınlar Gününü kutluyorum 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer türk ve Dünya Kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

Yaratıcı Kadınlar Günü Mesajları

~ Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun her kadın bir çiçektir. Bu özel günlerinde onlara bir çiçek hediye edelim. Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

~ Aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum.. Kadınlar Günün kutlu olsun.

~ Kadınlar, umudun, yaşamın ve özgürlüğün özüdür. Bu dünya Kadınlar Gününde umarım ki dünya daha eşit ve adil bir yer haline gelir.

~ Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin, annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın, seni çok seviyorum Kadınlar Günün kutlu olsun. 

Yaratıcı Kadınlar Günü Mesajları

~ Her zaman yanımda bir kaya gibi durdun. Sen benim en büyük destekçimsin ve her zaman bana ilham verdin. Kadınlar Günün kutlu olsun anneciğim!

~ Kadınlar mutluluğu yaymak için yaratılmıştır. Tüm kadınlarımıza mutlu bir Kadınlar Günü dileriz!

~ Hiçbir kadının hayali boşa çıkmasın Kadınlar Gününüz kutlu olsun...

~ Kadınlar; cesaret, umut ve yaşamın özüdür. Dünyayı kadınlar için daha iyi bir yer haline getireceğimize dair bugün, Kadınlar Günü’nde söz verelim. Tüm emekçi kadınlarımızın 8 Mart dünya emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun!

~ 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve dünya Kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

~ Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Kadınlar Günün kutlu olsun.

~ Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.

~ Ateş karşısında bozulmayan altın, altın karşısında bozulmayan kadın; Kadınlar Günün kutlu olsun.

~ Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle birlikte, yaşamın her alanında başarıyla yer almış bütün kadınlarımızın Kadınlar Gününü kutluyorum.

~ Her gün kendinize aşık olun ve değerinizi anlayın. Siz istediğiniz her şeysiniz. Kadınlar Gününüz kutlu olsun!

Yaratıcı Kadınlar Günü Mesajları

~ Dostum, arkadaşım, sırdaşım! Bir gün, umarım bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sans gösterebilme şsnsım olur. Seni çok seviyorum! Kadınlar günün kutlu olsun.

~ Benim için bir abladan fazla oldun. Hayatımı değiştiren, yaşamıma yön veren kadın oldun. Hayatta her şey gönlünce olsun. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

~ Adam olmadan önce insan olabilmenin en temel unsurudur kadın. Çoğu zaman değil, her zaman her gözün nuru, hayatın can damarıdır. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun...

Yaratıcı Kadınlar Günü Mesajları

~ Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları gönlüne, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Güneş her zaman senin için doğsun, en güzel günler seninle olsun. Kadınlar Günün kutlu olsun.

~ Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

~ Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslendiğimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor. Kadınlar Günün kutlu olsun.

~ Kaç kez başarısız olduğum senin için hiç önemli değildi. Beni her zaman tekrar denemem için motive ettin. İlham kaynağım, Kadınlar Günün kutlu olsun!

~ Birçok yaşamda fark yaratan annelerdir. Tüm annelerin Kadınlar Günün kutlu olsun!

~ Benim dünyam seninle güzel ve hayatımın geri kalan her anında seni seveceğim. Dünya Kadınlar Günün Kutlu Olsun sevgilim.

Yaratıcı Kadınlar Günü Mesajları

~ Canım annem, sen benim ilham kaynağımsın. Her zaman en iyisini yapmam için beni motive ediyorsun. En güçlü destekçim olduğun için teşekkürler. Kadınlar Günün kutlu olsun!

~ Dünyayı her zaman daha iyisi için değiştirip, güzel günler yarattınız. Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

~ Her zaman ne istediğini bilen, erkeğinin ardında ona destek veren, çocuklarının başında koruyup kollayan kadınlar… Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun…

~ Kadınlar olmasaydı dünyadaki hiçbir şeyin önemi kalmazdı. En kıymetli varlık olan kadınların Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun...

Yaratıcı Kadınlar Günü Mesajları

~ Hayatıma her zaman bir gülümseme getirdin ve günlerimin daha parlak görünmesini sağladın. Tüm iniş ve çıkışlarımda yükümü daha da hafiflettin. Kadınlar Günün kutlu olsun bebeğim!

~ Bunu kalıplaşmış bir gün olarak kabul etmeyin. Bugün sizin gününüz. Tüm emekçi kadınlarımızın 8 Mart dünya emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun.

~ Dünyanın itici güçlerini takdir etmek için zaman ayıralım, onlarsız varlığımız imkansız. Kadınlar Gününüz kutlu olsun!

~ Her kadın bir çiçektir. Bu özel günlerinde onlara bir çiçek hediye edelim. Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

~ Bu özel günde hayatı kutla. Eğlen, kalbinin söylediklerinin peşinden git. Çünkü bugün ve hergün senin ve kadınların günü. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

~ Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler! 8 Mart Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.