9 Eylül 2023 Cumartesi

thumbnail

İstanbul’da Alış Veriş Yapabileceğiniz Ucuz AVM'ler

AVM
İstanbul, hem tarihi hem de modern yönleriyle Türkiye’nin en büyük ve en gözde şehridir. Bu şehirde alış veriş yapmak isteyenler için pek çok seçenek bulunmaktadır. Ancak, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler arayanlar için outlet AVM’ler idealdir. Outlet AVM’ler, markalı ürünleri sezon sonu veya seri sonu indirimleriyle satan alış veriş merkezleridir. İstanbul’da birçok outlet AVM bulunmaktadır. Bu yazıda, size İstanbul’da alış veriş yapabileceğiniz 10 en iyi outlet AVM’yi tanıtacağım.

1. Viaport Alışveriş Merkezi


Viaport Alışveriş Merkezi, İstanbul’un Anadolu yakasında, Sabiha Gökçen Havalimanı’nın yanında yer almaktadır. Tam 175 mağazaya ev sahipliği yapan bu AVM, açık havada alış veriş keyfi sunmaktadır. Hemen hemen tüm markaların outlet mağazasını bulabileceğiniz Viaport’ta, ayrıca yapay gölet, lunapark, karting, pony club gibi eğlence alanları da bulunmaktadır.

2. Olivium Alışveriş Merkezi


Olivium Alışveriş Merkezi, İstanbul’un Avrupa yakasında, Zeytinburnu ilçesinde yer almaktadır. İstanbul’un ilk outlet alış veriş merkezi olan Olivium’da 140 adet mağaza bulunmaktadır. Her yaşa hitap eden zengin mağaza karmasıyla AVM, kampanya ve aktiviteleriyle de sanatsal ve kültürel faaliyetler gerçekleştirmektedir. Özellikle Nike ve Adidas gibi markaların sezon sonu ürünlerini çok ucuza bulabileceğiniz bir alış veriş merkezi olan Olivium’da, ayrıca Türkiye’nin en yüksek tırmanma duvarı da bulunmaktadır.

3. Optimum Alışveriş Merkezi


Optimum Alışveriş Merkezi, İstanbul’un Anadolu yakasında, Ataşehir ilçesinde yer almaktadır. Avrupa’dan ödül almış olan bu AVM, geniş bir hedef kitle için önemli bir çekim merkezi konumundadır. Yalnızca indirim sezonu içerisinde değil, yılın 365 günü uygun fiyatlı olması ile bilinen bu AVM’de 160 civarında mağaza yer almaktadır. Optimum Alışveriş Merkezi’nde buz pisti, restoran - kafe seçeneği ve sinema da bulunmaktadır.

4. Starcity Alışveriş Merkezi


Starcity Alışveriş Merkezi, İstanbul’un Avrupa yakasında, Bahçelievler ilçesinde yer almaktadır. 200’den fazla marka ile hizmet veren bu AVM, dört katlı yapısı ile misafirlerini ağırlamaktadır. Ayakkabı, giyim, optik, ek aksesuarları, mücevher, sağlık, elektronik ve kozmetik gibi pek çok alanda ve markadaki ürünü ziyaretçilerine sunan bu AVM’de ayrıca 8 adet sinema salonu, bowling, karting, paintball, çocuklar için eğlence merkezi ve açık hava lunaparkı da bulunmaktadır.

5. 212 Alışveriş Merkezi


212 Alışveriş Merkezi, İstanbul’un Avrupa yakasında, Bağcılar ilçesinde yer almaktadır. İstanbul’un en yeni outlet merkezlerinden olan bu AVM, özellikle asimetrik dış görünüşü ile ilgi uyandırmaktadır. Bu AVM’de Damat, Cacharel, Mudo, Herry ve Stefanel gibi markalar yer almaktadır. Yüzde 80’lere kadar çıkan indirimlerin yer aldığı bu AVM’de aynı zamanda bowling ve playland gibi eğlence alanları da bulunmaktadır.

6. Airport Outlet Center


Airport Outlet Center, İstanbul’un Avrupa yakasında, Bahçelievler ilçesinde yer almaktadır. Atatürk Havalimanı’na yakın bir konumda bulunan bu AVM, 90’dan fazla mağazaya sahiptir. Bu AVM’de Adidas, Nike, Puma, Reebok, Lacoste, Levi’s, Mavi Jeans, Colin’s, Koton, LC Waikiki gibi markaların outlet mağazalarını bulabilirsiniz. Ayrıca bu AVM’de sinema salonu ve çocuk oyun alanı da mevcuttur.

7. Via/Port Venezia Alışveriş Merkezi


Via/Port Venezia Alışveriş Merkezi, İstanbul’un Avrupa yakasında, Gaziosmanpaşa ilçesinde yer almaktadır. İtalyan mimarisini yansıtan bu AVM, 200’den fazla mağazaya ev sahipliği yapmaktadır. Bu AVM’de Armani Jeans, Beymen Business, Burberry, Calvin Klein Jeans, Diesel, Guess, Hugo Boss, Lacoste gibi lüks markaların outlet mağazalarını bulabilirsiniz. Bu AVM’nin en dikkat çekici özelliği ise içinde bulunan Venedik kanalı ve gondollarıdır. Bu AVM’de ayrıca akvaryum, sinema salonu ve eğlence merkezi de bulunmaktadır.

8. Anatolium Alışveriş Merkezi


Anatolium Alışveriş Merkezi, İstanbul’un Anadolu yakasında, Kartal ilçesinde yer almaktadır. 150’den fazla mağazaya sahip olan bu AVM, hem outlet hem de normal alış veriş merkezi olarak hizmet vermektedir. Bu AVM’de Adidas Outlet, Beymen Club Outlet, Cacharel Outlet, Colin’s Outlet, Defacto Outlet, Derimod Outlet gibi markaların outlet mağazalarını bulabilirsiniz. Bu AVM’de ayrıca sinema salonu ve eğlence merkezi de bulunmaktadır.

9. Aqua Florya Alışveriş Merkezi


Aqua Florya Alışveriş Merkezi, İstanbul’un Avrupa yakasında, Bakırköy ilçesinde yer almaktadır. Deniz manzaralı bir konumda bulunan bu AVM, 140’dan fazla mağazaya sahiptir. Bu AVM’de Adidas Outlet Store, Beymen Club Outlet Store, Cacharel Outlet Store gibi markaların outlet mağazalarını bulabilirsiniz. Bu AVM’nin en önemli özelliği ise içinde bulunan Türkiye’nin en büyük akvaryumu olan Sea Life Istanbul’dur. Bu AVM’de ayrıca sinema salonu ve eğlence merkezi de bulunmaktadır.

10. Depo Site Alışveriş Merkezi


Depo Site Alışveriş Merkezi, İstanbul’un Anadolu yakasında, Ümraniye ilçesinde yer almaktadır. 100’den fazla mağazaya sahip olan bu AVM, hem outlet hem de normal alış veriş merkezi olarak hizmet vermektedir. Bu AVM’de Adidas Factory Outlet Store, Beymen Business Factory Outlet Store gibi markaların outlet mağazalarını bulabilirsiniz. Bu AVM’de ayrıca sinema salon sinema salonu ve eğlence merkezi de bulunmaktadır.

İlk Yorumu Sen Yaz

Blogger tarafından desteklenmektedir.
// Yukarıdaki jquery çağırıcı link sitenizde ekli iste o kodu eklemeyin.